Pomáhame a sme na strane ľudí

Hybridný útok na našu vlasť

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Hybridný útok na našu vlasť

Mocní tohto sveta útočia na našu vlasť. Vedú proti nám hybridnú vojnu. Svoj strategický cieľ zatiaľ dosahujú nevojenským spôsobom.  Svoj útok začali už pred poslednými prezidentskými voľbami spustením politickej operácie, ktorá do kresla prezidenta posadila Zuzanu Čaputovú a do funkcie predsedu vlády dosadila Igora Matoviča.  O obsadení týchto pozícií nerozhodovali voliči, ale zahraniční správcovia informačného volebného systému.

Hybridný útok na našu vlasť

Hybridná vojna predstavuje široké spektrum nepriateľských aktivít, v ktorých úloha vojenského komponentu je skôr malá, pretože politický, informačný, ekonomický a psychologický vplyv sa stáva hlavným prostriedkom vedenia boja. Takéto metódy pomáhajú dosiahnuť významné výsledky: teritoriálne, politické a ekonomické straty nepriateľa, chaos a rozvrat systému výkonu štátnej moci, a oslabenie morálky spoločnosti. Hranice medzi vojnou a mierom sú v hybridnej vojne rozmazané. Vojny sa nevyhlasujú a ak sa začnú, neprebiehajú podľa obvyklej šablóny.

Hybridná vojna je vojnou novej generácie, v ktorej tradičné vojenské metódy a postupy sú nahradené hybridnými, to znamená širokou škálou politických, ekonomických, informačných, medzinárodných, humanitárnych a  ďalších nástrojov. Nevojenské spôsoby dosiahnutia politických a strategických cieľov svojou efektívnosťou prevyšujú silu zbraní. Sami sme toho svedkami v našom každodennom živote.

Hybridný útok na našu vlasť

Psychologické operácie podporované masívnou propagandou sa na Slovensku spustili okamžite po ukončení parlamentných volieb 2020. Ich nástrojom sa stal vírus  „SARS-CoV-2“.  Medzi obyvateľmi Slovenska bol masívnym spôsobom rozšírený strach zo smrti.

Na základe politických rozhodnutí administratívy novej vlády krytej mlčiacou prezidentkou nastalo postupné nezákonné obmedzovanie základných práv a slobôd  už od začiatku sprevádzané ťažkými ekonomickými stratami. U ľudí sa radikálnym spôsobom začali meniť predstavy o živote. Spolu s nimi sa menilo aj prostredie  na prežívanie života. Najskôr ho v nezákonnou formou vyhlásenom núdzovom stave začali formovať právne neúčinné a všeobecne nezáväznéMikasove opatrenia“ a neskôr „Mikasove vyhlášky“. Na jeseň 2020 bolo už v strachu žijúce obyvateľstvo zrelé na spustenie ostrej fázy útoku.

Najskôr sa u obyvateľov prostredníctvom právne neúčinných a všeobecne nezáväzných nariadení na prekrývanie horných dýchacích ciest prekážkou v dýchaní (rúško, respirátor, šál, šatka…), vynucovalo obmedzovanie dýchania. Neskôr sa za asistencie samospráv, polície, zdravotníkov, prostredníctvom Ozbrojených síl SR a za účasti príslušníkov cudzích ozbrojených síl v operácii Spoločná zodpovednosťzrealizovalo celoplošné testovanie.  Mocní tohto sveta tak zrealizovali prvú vážnu psychologicko-biologickú operáciu“ svojej hybridnej vojny.

Hybridný útok na našu vlasť
riadenie vojenskej operácie „spoločná zodpovednosť“

A dôsledky?  Dlho trvajúce obmedzovanie dýchania  vytvorilo u obetí  dlhodobý nedostatok kyslíka: „nedostatok kyslíka má vplyv na funkcie mozgu a celého nervového systému, spôsobuje poruchy vnímania, pamäte a logického myslenia.“ Tí, ktorým to ešte „myslí“ to sami vidia vo svojom okolí.

Pri testovaní nešlo o odber biologického materiálu, ale o to, čo dvojfázovo (na tyčinkách financovaných nadáciou Billa a Melindy Gatesových) cez sliznicu nosohltanu preniklo do mozgu obetí.

Ešte v 90-tych rokoch minulého storočia sa v mikrobiologických laboratóriach oficiálne experimentovalo s retrovírusmi, ktoré boli veľmi dôležité vo vývoji stavovcov. Používala sa metóda klonovania DNA (v ľudskej DNA sa klonovali gény RNA retrovírusov).  Retrovírusy totiž prirodzene kopírujú svoju RNA do DNA (prepisujú RNA do DNA).  Takýmto spôsobom ovplyvňovali aj vývoj stavovcov. Pri napadnutí celého organizmu prenikli aj do pohlavných buniek, čím pôvodný genóm molekúl DNA obohatili o nové gény z pôvodnej vírusovej RNA. 

V súčasnosti sa v laboratóriách oficiálne na klonovanie DNA používa metóda „CRISPR-Cas9“. Nikto z nás však nevie, kam sa za 30-40 rokov dostal tajný vojenský výskum retrovírusov. Výsledkom operácie Spoločná zodpovednosťje u väčšiny obyvateľov Slovenska zmena molekúl DNA v neurónoch ich mozgu.

Nad následkami sa môžeme zatiaľ iba zamýšľať. V kontexte straty logického myslenia v dôsledku obmedzovania dýchania sa môžeme však domnievať, že najpravdepodobnejším následkom je prehĺbenie straty „vyšších“ funkcií mozgu. Mnohí z nás by to nazvali jednoducho „debilizácia obyvateľstva“.

Hybridný útok na našu vlasť

Poškodenie zdravia znížením imunity v dôsledku vdychovania premnožených patogénov (rozmnožujúcich sa na vlhkých prekážkach v dýchaní), ako aj v dôsledku izolácie ľudí, je ďalším dôsledkom tohto psychologicko – biologického útoku. Veľmi smutnou je však skutočnosť, že tento útok za prítomnosti príslušníkov cudzích ozbrojených síl vykonali ozbrojené sily našej krajiny. Na odpor sa dokázal postaviť jeden jediný vojak. Sám vojak v poli. 

Na konci roku 2020 sa popri už dlhodobo prebiehajúcich operáciách spustila aj ďalšia psychologicko biologická operácia  – vakcinácia obyvateľov mRNA vakcínami. Cieľom je už aj tak oslabený imunitný systém… Keď príde ten správny čas, tak pod vplyvom nejakej tej infekcie „vybuchne“… Podľa našej prezidentky sa naša vlasť stane „krajinou, kde sa ľudia nebudú báť zomierať.“…

SME NAOZAJ VO VOJNE!

SLOBODA A SLÁVA!

 

Povstaň, krajina ohromná,
povstaň na smrteľný boj!
S fašistickou temnou silou,
s prekliatou hordou.

Nech ušľachtilý hnev
vzkypí sťa vlna!
Nastala ľudová vojna,
svätá vojna!

Vzdorujme ničiteľom
všetkých plamenných ideí,
násilníkom, lúpežníkom,
mučiteľom ľudí.

Čierne krídla nesmú
lietať nad vlasťou,
jej priestranné polia
nesmie nepriateľ pustošiť.

Hnilej fašistickej hávedi
vpáľme guľku do čela,
spodine človečenstva
zhoblime pevný hrob.

8 Odpovedí

  1. Teraz je dôležité, aby každý prijal to o čom píšete. Mediálna masáž v televízii prináša svoj úspech. Ľudia su n=utení pod podmienkov vstupu na svoje pracoviská sa podrobiť nehumánnemu vitieranie nosov a teraz už aj domácimi testamy dvakrát do týždňa a aby to nebolo všetko ešete aj raz za 14 dní PCR tetami.
    Je na nás dokedy dovolíme takéto experimenty na svojom tele. Slováci zobudte sa !

      1. Môže nás potešiť, ale len smutne, že nie sme to len my, čo sme obeťami výskumov. Veda a technika sa rýchlo rozvíja na úkor klesajúcej mravnosti práve tých, ktorí sa týmito experimentami zaoberajú. My ešte máme šance prežiť, lebo máme mravné zásady, ktoré sú u nás hlboko zakorenené, máme aj prirodzenú vieru, lásku a tú spomenutú mravnosť. Aj to sú dôležité „zbrane“, lebo človek nie je len telo a rozum. Telo a rozum, to je technika a veda, ktoré bez koreňov dlho nevydržia existovať. Mravnosť a súcit sú hybnou silou Vesmíru, nemali by sme ich podceňovať. Ak veda nezačne spolupracovať s vyššími princípmi, zničí samu seba, jej tvorcov, a možno aj niekoho z nás. Ako je napísané, že dvaja budú na poli, jeden bude vzatý, druhý zostane, dve budú na streche mlieť obilie, jedna bude vzatá, druhá zostane, asi takýmto smerom pôjde naša spoločnosť, celá civilizácia, prvé desaťročia tretieho tisícročia. Všetko záleží na nás, aký cieľ budeme v našich životoch nasledovať.

  2. V zivote treba vediet co od zivota ocakavat. Sme vzdelani, rozumni, mravni tak preco by sme sa mali podvolovat niekomu, kto ma nemravne, primitivne zaujmy na nas obcanov. Treba rozmyslat co vlastne od nas chcu, ci nam chcu dobre alebo zle. Ake maju zaujmy na nas a o nas. Lebo to testovanie to bolo nahnanie obcanov do. kosiara a tam si robili s nimi co sa im zachcelo. Dobrovolne ale nasilu, ak sa nedas nebus moct pracovat, slobodny pohyb atd .Doslo k porusovaniu zakonov , ustavy a vsetko akoze pre nase dobro. A skoro nikoho to v tomto state netrapi. Cudne myslenie, konanie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *