Pomáhame a sme na strane ľudí

Dve žaloby na Medzinárodný trestný súd v Haagu formálne prijaté. Pridajte sa! Výzva pre poškodených testovaním.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Dve žaloby na Medzinárodný trestný súd v Haagu formálne prijaté. Pridajte sa! Výzva pre poškodených testovaním.

12. apríla 2021 podala skupina advokátov, vedcov, lekárov, zástupcov iných profesií a občianskych aktivistov svoj podnet na Medzinárodný trestný súd v Haagu (pozri https://akw.sk/covid-19/podanie-na-medzinarodny-trestny-sud-v-haagu-za-vykonanie-nepovolenych-medicinskych-experimentov-na-ludoch/ a aj https://samvojakvpoli.sk/sloboda-a-slava/prva-slovenska-zaloba-na-medzinarodny-trestny-sud-v-haagu/).

Dňa 19.4.2021 Úrad prokurátora Medzinárodného trestného súdu v Haagu  potvrdil prijatie tohto podania a zaregistroval ho v komunikačnom registri úradu.

EM_Ack_OTP-CR-133_21

Ak máte záujem pridať k tomuto podaniu svoj podpis, stiahnite si nižšie vložený dokument a doplňte do neho svoje meno, priezvisko, povolanie a dátum podpisovania. Rovnako do neho vložte aj váš naskenovaný podpis (pozri vzor – Annex_9.pdf v https://samvojakvpoli.sk/sloboda-a-slava/doplnenie-prvej-slovenskej-zaloby-na-medzinarodny-trestny-sud-v-haagu-zlociny-proti-ludskosti-a-vojnove-zlociny-pocas-vojenskej-operacie-spolocna-zodpovednost/). Svoje podpisy pošlite na emailovu adresu vitaz99@samvojakvpoli.sk a laik1989@protonmail.com ako súbory vo formáte *.doc alebo *.docx.

Signatures_ICC_1_12042021

Odborná komisia dňa 26.4.2021 podala na Medzinárodný trestný súd doplnenie podania (pozri https://samvojakvpoli.sk/sloboda-a-slava/prva-slovenska-zaloba-na-medzinarodny-trestny-sud-v-haagu/),  ktoré charakterizuje operáciu Spoločná zodpovednosť ako vojenskú operáciu (pozri https://odbornakomisia.sk/pravo/doplnenie-podania-na-medzinarodny-sud-v-haagu-aktivistami-obcianskej-komisie/ taktiež https://akw.sk/covid-19/doplnenie-podania-na-medzinarodny-trestny-sud-v-haagu/ ako aj https://samvojakvpoli.sk/sloboda-a-slava/doplnenie-prvej-slovenskej-zaloby-na-medzinarodny-trestny-sud-v-haagu-zlociny-proti-ludskosti-a-vojnove-zlociny-pocas-vojenskej-operacie-spolocna-zodpovednost/ a aj https://samvojakvpoli.sk/sloboda-a-slava/knazi-katolickej-cirkvi-a-sucasne-aj-profesionalni-vojaci-svoju-ucastou-vo-vojenskej-operacii-spolocna-zodpovednost-poruslili-ustanovenia-medzinarodnej-zmluvy/).

Dňa 28.4.2021 Úrad prokurátora Medzinárodného trestného súdu v Haagu  potvrdil prijatie tohto podania a zaregistroval ho v komunikačnom registri úradu.

Ak máte záujem pridať k tomuto podaniu svoj podpis, stiahnite si nižšie vložený dokument a doplňte do neho svoje meno, priezvisko, povolanie a dátum podpisovania. Rovnako do neho vložte aj váš naskenovaný podpis (pozri vzor – Annex_9 v https://samvojakvpoli.sk/sloboda-a-slava/doplnenie-prvej-slovenskej-zaloby-na-medzinarodny-trestny-sud-v-haagu-zlociny-proti-ludskosti-a-vojnove-zlociny-pocas-vojenskej-operacie-spolocna-zodpovednost/). Svoje podpisy pošlite na emailovu adresu vitaz99@samvojakvpoli.sk a laik1989@protonmail.com ako súbory vo formáte *.doc alebo *.docx.

Signatures_ICC_2_26042021

Vzhľadom na uvedené skutočnosti vyzývame každú osobu, ktorá nejavila klinické príznaky respiračného ochorenia a bolo jej vykonaním antigénového testu, alebo RT-qPCR testu podmienené alebo obmedzené nasledovné:

 1. podmienenie poskytnutia zdravotnej starostlivosti v nemocnici, alebo inom zdravotníckom zariadení, osobitne ak ide o separáciu matky a dieťaťa po pôrode alebo život ohrozujúce hospitalizácie,
 2. bola odmietnutá školským zariadením (najmä pokiaľ ide o povinnú školskú dochádzku) možnosť prezenčnej (dennej) výučby žiaka,
 3. bolo v obchodoch a prevádzkach služieb vyžadované od zákazníkov potvrdenie o vykonaní testu ako podmienka vstupu, nákupu alebo využitia služby,
 4. negatívny test bol vyžadovaný ako podmienka na výkon povolania,
 5. bol vyžadovaný negatívny test zložkami Policajného zboru alebo Ozbrojených síl SR,

pošlite nám na emailovu adresu vitaz99@samvojakvpoli.sk a laik1989@protonmail.com svoje svedectvo (s vyplneným a podpísaným Formulárom č. 1 a priloženými dôkazmi k prípadu). K vyplnenému formuláru priložte aj vyhlásenie o ochrane osobných údajov.

Formular-1

Rovnako vyzývame každú osobu, ktorá nejavila klinické príznaky respiračného ochorenia a pod nátlakom si nechala vykonať antigénový test alebo RT-qPCR, čoho následkom sa u nej prejavili zdravotné problémy (vrátane duševného utrpenia), aby  nám na emailovu adresu vitaz99@samvojakvpoli.sk a laik1989@protonmail.com poslala svoje svedectvo (s vyplneným a podpísaným Formulárom č. 2 a priloženými dôkazmi k prípadu). K vyplnenému formuláru priložte aj vyhlásenie o ochrane osobných údajov.

Formular-2

Všetko relevantné bude spracované a priložené k doplneniam podania na Medzinárodný trestný súd v Haagu. Preklad do angličtiny nám situáciu časovo uľahčí, ale nie je podmienkou.

SLOBODA JE SLÁVA!

21 Odpovedí

 1. Poradim aplikaciu MICROSOFT LENS – cez nu dokument pekne odfotite a ulozite – upravite ho pomocou aplikacie do podoby ako keby bol nascanovany. Super pomocnik!

 2. Dobry deň, chcem sa opýtať , ako a či mam voči spoločnosti vykonať právne kroky na svoju obranu ohlade nezákonného jednania ?

  1. Postup je uvedený v článku – pozrite si formulár č. 1 alebo č. 2. Pripravujem aj formulár č. 3, ktorý sa bude týkať obmedzovania dýchania prostredníctvom prekrývania horných dýchacích ciest prekážkou v dýchaní.

 3. Lekár podmienil poskytnutie lekárskej starostlivosti prekrytím horných dýchacích ciest. Podal som sťažnosť na úrad pre dohľad , spolu so štúdiami zverejnenými na Vašej stránke. Čakám na reakciu úradu a následne Vám všetko prepošlem. Pozdravujem a ďakujem za všetko čo robíte.

 4. Zdravím – aby ste pochopili čo sa deje – vysvetlím to na GMO plodinách.

  1/ Na Zemi sa momentálne pestuje 82% tzv. patentovaných plodín. Tých ostatných 18% – to sú pôvodné botanické druhy, výberové krajové /miestne/ odrody. Určite patria medzi tzv. public – verejné, avšak nie každá verejná je aj schválená – ako kde – u nás to kontroluje /kontrola = uplatňovanie moci/ ÚKSUP /Ústredný kontrolný a skúšobný ústav poľnohospodársky/. Ten je vládnou organizáciou a vláda je v područí korporácií, teda ÚKSUP presadzuje korporátne záujmy – teda po čase „odôvodní“ aj GMO plodiny Monsanto.

  2/ V USA sa farmári, ktorí odmietajú GMO – ktoré si na rozdiel od verejných odrôd nemôžu ako osivo sami množiť a musia ich nakupovať – stretávajú s rôznymi útokmi korporácií, a jednou zo stratégií, ako takýchto odbojných farmárov zlikvidovať je, že korporácie schválne v blízkosti či priamom susedstve ich polí vysievajú svoje GMO odrody, aby tak atakovali verejné odrody farmárov a kontaminovali ich svojimi patentovanými odrodami. Potom farmárov obvinia, že načierno pestujú a množia GMO a snažia sa im to dokázať násilným-asistovaným odberom vzoriek, že ich plodiny sú nositeľmi patentovaných génov a teda – že ide o porušovanie patentového zákona.

  3/ Teda – ak už poznáme projekt globálnej genocídy a tzv. Zlatej miliardy, t. j. totalitnej spoločnosti na čele s „elitnými“ Degenerátmi /potomkovia kedysi dlhovekých krížencov mimozemšťanov a ľudskej rasy/ a kastou servismanov-otrokov – transhumanizovaných a DNA modifikovaných = patentovaných potomkov kedysi čistokrvnej ľudskej rasy – pokiaľ nie sme už teraz idioti – pochopíme smerovanie modifikácie našej DNA pomocou replikačných mRNA vakcín, ktoré pokiaľ budú podané terajším deťom a mladým ľuďom, ktorých ešte čaká plodenie potomstva – napriek cielenej sterilizácie mladej generácie – tak títo mladí ľudia budú preživšiemu potomstvu kumulatívnym spôsobom odovzdávať svoje či už poškodené gény, alebo modifikované gény, a tak sa pôvodná ľudská rasa stane patentovanými organizmami – teda niekým PREUKÁZATEĽNE vlastnenými organizmami!

  Rozdiel medzi okovami a vypáleným cejchom otroka a DNA modifikovaným otrokom je v uvedomení /okovy/, resp. neuvedomení /bez okov/ si tohto otroctva. DNA modifikovaný otrok nebude chápať súvislosti – už dnes je preukázané, že mRNA vakcíny znižujú IQ o 18 bodov, teda pri priemernom IQ Slovákov 96, to bude 78, pričom ideálne – podľa plánov Degenerátov – je IQ 80 – ktoré už zaručuje manipulovateľnosť takýchto bytostí, a zároveň ich schopnosť vykonávať prácu podľa pokynov. Kto má suseda s IQ húpacieho koňa – vie o čom hovorím. Schválne – už teraz sú ľudia po „testoch“ – aplikácii DARPA binárnych zbraní /binárnym spúšťačom budú 5G a 6G frekvencie/ cez Jacobsonov orgán v nose – obídením hematoencefalitickej membrány zavedené priamo do mozgu – sú „akýsi spomalení“ – už teraz je zjavná strata bystrosti u mRNA vakcinovaných ľudí.

  Teda – z môjho pohľadu – na vakcinovaných „kovid vtákopyskov“ sa dnes myslím oprávnene pozerám, ako na GMO idiotov pripravených zlikvidovať alebo zotročiť celé svoje pokolenie. Mne to zatiaľ predkovia /už v inej dimenzii/ nedovolili.

  Ak dnes pre /ich/ istotu držia mRNA GMO idioti voči mne 5-metrový odstup – čo ma minimálne „ako besného psa“ uráža – po uvedomení si – ako budúcim roznášačom genocídnych spike proteínov a priónov – je veľmi racionálne im to „oplatiť“ – a držať od nich ten 5-metrový odstup aj naďalej. Určitá miera paranoje je aj teraz nevyhnutná na prežitie. Ja ich „mediálnu“ paranoju TV závislákov chápem – nechápem len ich idiociu, pretože len ozajstný idiot sa nechá očkovať experimentálnou vakcínou, len idiot si za to NEnechá zaplatiť, len idiot podpíše „informovaný“ súhlas o zjavne neznámom /kam zmizla prirodzená xenofóbia?/- a bohvie čo ešte podpísali „pod čiarou“ takéhoto dokumentu – možno aj to, že si je takýto idiot „vedomý“ práv korporácií vyrábajúcich mRNA vakcíny, vyplývajúcich z patentového zákona. „Moderna“ = mode RNA!

  1. Otázka – už rozumiete analógii medzi ÚKSUP a ŠUKL? Už viete, prečo sa ŠUKL zásadne nezaoberá korporátnymi „GMO“ mRNA vakcínami? Otázka – myslíte si, že ÚKSUP nemá pojem o vírusových ochoreniach rastlín? Ha ha! Práve botanika ako prvá prišla s poznaním, že pokiaľ má rastlina v sebe už nejaký vírus – ten do organizmu rastliny už nepustí iný vírus! Aj virológovia už veľmi dobre poznajú toto pravidlo – že rhinovirus /obyčajný sopeľ/ nás chráni pred ostatnými vírusmi. A kto v populácii nemá herpes = tiež vírus? Mýtus o kolektívnej ochrane vakcínami je kolosálny podvod globálnej medicinálnej mafie! Stop mRNA vakcínam! Je to pokus o patentovanie budúcich otrokov pre „elitných“ Degenerátov NWO! Najprv však musí prebehnúť genocída 6 mld ľudí, pretože suma vedomostí ľudstva – navyše teraz fyzicky a vedome prepojeného internetom – bráni súčasnej svetovláde v doterajšom ovládaní ľudstva jeho nevedomosťou. Všimnite si ICH urputnú snahu o našu debilizáciu! Lockdown školstva! Celú akademickú pôdu ovládajú ONI! Celú informačnú sústavu a médiá ovládajú ONI Ponúkajú nám spústu úložisk – clouds – aby sme sa spoliehali na tieto úložiská a mobilné telefóny – a nie na vlastné vedomosti! Prečo? Lebo tieto úložiská kontrolujú Degeneráti! Tí majú sami problém hromadiť vedomosti vo svojich hlavách – už sa dožívajú nie 900, 400 rokov – teda už nepresahujú mnoho generácií ako v dávnoveku – už ich prežívajú obyčajní ľudia! A problém nastáva, keď ich začnú prežívať práve vzdelaní ľudia – nie jednoduchí ľudia niekde v Pakistane či na Kaukaze. Otázka – ak sa u nás zvyšuje priemerný vek – kam miznú naši 100-roční ľudia?! Otázka – prečo má Sociálna poisťovňa povinnosť viesť účet poistenca len do jeho veku 99 rokov?! Skrátim!

   Suma biomasy ľudstva nijako neprekračuje sumu biomasy mravcov na tejto planéte! Máte nejaký viditeľný problém s mravcami vo vašom okolí – „keďže je nás tak veľa na planéte“? Ešte raz – náš problém spočíva v tom, že suma vedomostí ľudstva už bráni Degenerátom v našom totálnom ovládaní. Preto nás potrebujú väčšinu vyhladiť a zvyšok zdebilizovať a zotročiť. To je meritus veci a odpoveď na základnú filozofickú otázku „Prečo?!“ – to všetko! Inak sa to uchopiť nedá!

   Ešte dôležitá poznámka – okrem toho, že severnú pologuľu – kvôli nerastným zdrojom v arktickej oblasti pod permafrostom – zohrievajú klimatickými zbraňami HAARP – otepľuje sa skutočne v celej Slnečnej sústave! Viete?

   Otázka k redakcii – pred Norimberským tribunálom nestáli tí, ktorí rozpútali 2. svetovú vojnu a jej hrôzy – myslím tým minimálne Rotschieldovcov. Avšak – odsúdení boli aj nacistickí novinári – propagandisti nacizmu. Teda – kedy budú konečne padať žaloby na rotschieldovských novinárov za súčasný kovid teror?! Alebo ich má ochrániť rozhodnutie 102. Výboru OSN pre ľudské práva, z 11. až 29. júla 2011 v Ženeve? Bolo na ňom prijaté rozhodnutie, záväzné pre všetky štáty, ktoré podpísali Dohovor o ľudských právach, teda aj pre nás. V spomínanom prípade sú relevantné články 9 a 10, garantujúce každému človeku vyjadrovanie svojej mienky bez ujmy aj zastávanie akéhokoľvek názoru bez donútenia. Dôležitý je však aj článok 49, podľa ktorého môže každý vyjadrovať názory na historické skutočnosti podľa vlastného úsudku. = PRÁVO NA MEDIÁLNU LOŽ?!

   Lebo – kam zmizla novinárska-mediálna povinnosť hovoriť PRAVDU?!
   https://www.extraplus.sk/clanok/trestnopravny-moloch

   1. Tak – a teraz otázka k právnikom a legislatívcom v Slovenskej republike – prosím vás – v ktorom storočí žijete – ak poznáte tzv. teóriu štátu s exekutívnou, justičnou a zákonodarnou mocou?! Ste v 19. storočí?

    A čo tá mediálna moc – ktorá momentálne riadi tento štát! Tá nie je v rukách Slovenskej republiky?! Ako to?!

    A čo tá technologická moc?! Umelá inteligencia a 5G a 6G technológie DARPA – od svojho začiatku vyvíjané ako zbrane! Už si nepamätáte tanky Varšavskej zmluvy v uliciach v roku 1968? A teraz bude v každej obci „niekoľko tankov“ – energetických frekvenčných-rezonančných žiaričov mieriť do každej domácnosti?! Pri frekvencii 60GHz sa zadusíte! Pri frekvencii 8Hz je možné vysielať akékoľvek podprahové povely – teda aj priamo ovplyvniť voľby! A táto technológia na Slovensku už funguje a bola – úspešne a podľa plánu vyskúšaná /2006/! Prečo 25% Slovákov zvolilo Psychopata?! Naozaj neviete?!

    V koho rukách bude táto technológia – v rukách Slovenskej republiky?! Viete, že sme od 12.12.1941 /Vojtech Tuka svojvoľne vyhlásil USA vojnu/ – teda 80 rokov!!! – vo vojnovom stave s USA?! A keďže toto USA – ako jednej z víťazných mocností WW2 – maximálne vyhovuje pre našu mocenskú a technologickú okupáciu, okupáciu vzdušného priestoru a kontrolu počasia pomocou chemtrails a HAARPom – kontrolu úrody a vodného režimu Slovenska po odchode sovietskych vojsk a strate ruského „dáždnika“ – nikto – absolútne nikto zo známych politikov po roku 1989 – ani jediný prezident, ani jediný parlament, ani jediný minister zahraničných vecí, ani jediný diplomat, ani jediný právnik – nepoukázal na NAŠU POTREBU – konečne uzatvoriť s USA Mierovú zmluvu! Prečo?! Lebo ste bábky a delegované bábky Deep State! Pán Drgonec, pani Laššáková, pán Harabín – kedy konečne – vy najväčší odborníci na „právo“ – aspoň mediálne známi – otvoríte tému potreby mierového neba nad Slovenskom?! Kedy konečne otvoríte potrebu zmeny teórie štátu a zahrniete pod kontrolu štátu aj mediálnu /správne informačnú/ a technologickú moc?! Kedy konečne preformátujeme kultúrno-informačno-technologickú sústavu Slovenska tak, aby slúžila v náš prospech a rozvoj, a eliminovala toto súčasné autogenocídne sociálne inžinierstvo a NÁJOMNÝ ŠTÁT SR – slúžiaci politikom-parazitom, oligarchom, zahraničným korporáciám a zahraničným mocnostiam?! Viete, že v roku 2100 nás NEmá byť – prirodzene po 100 rokoch, aj keby po dvoch vojnách – 11 miliónov, ale len 2,56 milióna! – čo nie je prognóza – TO JE PLÁN!!! Slovensko leží na jednom z najdôležitejších zdrojov Európy – SR a ČR sú ROZVODÍM Európy! Áno – niekomu tu veľmi vadíme!
    http://www.chelemendik.sk/Slovaci_su_tu_uz_8000_rokov_184448121.html

    Musíte vedieť, o čo sa „hraje“! Musíte poznať zámer našej genocídy!
    V4 = Voda Štyroch!

 5. Zdravým. Tie body, ktoré sú uvedené v oblasti podmienenia alebo obmedzenia vykonaním AG ale PCR testu, treba podčiarknúť. Alebo tam iba čisto uviesť bod ktorého skutková podstata sa stala?

   1. Ďakujem.
    Ešte by som sa rád spýtal: To podanie sa má týkať iba činov spáchaných len v dobe konania operácie Spoločná Zodpovednosť, alebo sa týka, aj celoplošných testovaní z neskoršich období po prvom celoplošnom testovaní? 

    Že či môžem v podaní na ICC uviesť v súvislosti so Spoločnou zodpovednosťou aj výpoveď o neskorších skutkoch ohľadne ďalších vynútených testovaní, spolu s dokumentáciou nielen z Novembra 2020, ale aj z doby v prvých mesiacoch 2021?

 6. Zuzana Vavrikova
  24/05/2021 at 14:49
  Pracovala som v Domove dôchodcov 25rokov,teraz som dala výpoveď, pretože už som sa nevládala pozerať na to, ako klientov zaockovali bez toho, aby vôbec vedeli, čo sa s nimi deje. Väčšina z nich trpí demenciou, ležiaci sa brániť nevedia a tí, ktorí sa branili, boli zaockovani nasilu, informovany suhlas podpisovali bez toho, aby vedeli, čo podpisujú, dopredu bolo slovo nesúhlasím preciarknute, niektorí klienti už zomreli, či to suviselo s vakcinou, o to sa nikto nestaral. Presne po mesiaci po druhom zaockovani dostali niektorí klienti kovid a jedna pani zomrela. Ja som z práce, ktorú milujem, musela odísť, lebo som ako zamestnanec odmietla dať sa zaockovat, bola som pod velkym tlakom zo strany ockovanych, oznacena za nezodpovednu a za hrozbu pre klientov. Je mi z toho veľmi smutno.
  – – –
  Maroš
  24/05/2021 at 13:39 /torzo/
  …Moju 85-ročnú matku s ostatnými v dome seniorov opichalo komando – „lebo nikto neprotestoval“. Dovtedy – do lockdownov bežne pendlovala po meste a cestovala do zahraničia. Po prvej vakcíne má problém prejsť v izbe k telke alebo na záchod!…V domovoch dôchodcov – pretože prinútili zaočkovať ošetrovateľov – ošetrovatelia prinútili očkovať klientov = delegované násilie = teror a fašizmus!…
  – – –
  Jean
  23/05/2021 at 19:43
  Pred chvíľkou mi volala kamarátka, že jej známa v Domove dôchodcov po zaočkovaní už nevládze ani rozprávať, umiera.
  Odpovedať

  Cleaner001
  24/05/2021 at 8:05
  Kolko ma rokov ? 90? Naco to pises
  Odpovedať
  ???
  https://www.badatel.net/londynska-lekarka-opisuje-bezprecedentnu-mieru-chorobnosti-po-ockovani-na-covid-19/

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *