Pomáhame a sme na strane ľudí

Nechcete mať nič spoločné s kolaborantmi Matovičovej vlády? Vystúpte z Katolíckej cirkvi.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Nechcete mať nič spoločné s kolaborantmi Matovičovej vlády? Vystúpte z Katolíckej cirkvi.

V operácii Spoločná zodpovednosť (celoplošné testovanie) sa kolaborantmi  Matovičovej vlády stali aj predstavitelia Katolíckej cirkvi, ktorí tak  spolu s ňou nesú priamu zodpovednosť za masívny útok namierený proti civilnému obyvateľstvu našej vlasti.

Generálny prokurátor Slovenskej republiky Maroš Žilinka vo svojom návrhu na Ústavný súd Slovenskej republiky zo dňa 23.3.2021 okrem iného vyjadril svoj právny názor aj k celoplošnému testovaniu:Inými slovami, vláda nie je oprávnená obmedziť nedotknuteľnosť osoby a jej súkromia povinnosťou podrobiť sa antigénovému testu na ochorenie COVID-19 odberom biologického materiálu zo sliznice nosohltana, teda zásahom do telesnej integrity, a to pod hrozbou straty zamestnania, zákazu sprevádzať svoje deti do materskej školy alebo základnej školy, či zákazu vychádzky do prírody. Na vydanie takéhoto rozhodnutia nemá právny základ.

K čomu vlastne vyjadril svoj právny názor  Generálny prokurátor Slovenskej republiky? Najlepšiu odpoveď na túto otázku dala pani Janka v krutom príbehu jej vlastnej dcéry, ktorý zverejnila v jednom zo svojich komentárov: „Moja dcéra stratila minulý rok 3 krát prácu v gastre kvôli opatreniam, tak si našla inú prácu, samozrejme vo fabrike ako robot, iná práca nebola. Už bola 14 krát testovaná, naposledy plakala, že to už sa nedá vydržať, že ju vnútri všetko bolí. V práci im robia tie stery necitlivo a nedávajú im nič podpisovať, iba poď sem a vyšprtajú im nosy. Denne mávam také chvíľky, že plačem, keď si uvedomím, že koľkým ľuďom, vrátane môjho dieťaťa je ubližované, koľko ľudí umrelo strašnou smrťou, lebo vláda cielene zadržiava lieky, manipuluje verejnou mienkou. Nechce sa mi veriť tomu, že na tak nebezpečnú chorobu, akou ju nazývajú, nedávali 3/4 roka ľuďom žiadnu liečbu, nechávali ich doma a ak mali šťastie a dovolali sa k lekárovi, tak povedal, že dajte si paralen a vitamíny. Absurdné. Keď sa má človek sám liečiť, načo platiť zdravotné poistenie. Ľuďom bola odopieraná zdravotná starostlivosť, niekoľko mesiacov!!! Na niektorých ambulanciách je napísané, že nech vstupujú iba ZDRAVÍ ĽUDIA!!

To všetko sú dôsledky masívneho útoku namiereného proti civilnému obyvateľstvu našej vlasti . Za všetko spôsobené utrpenie a bolesť nesie zodpovednosť Matovičova vláda a jej kolaboranti. Za to všetko nesú zodpovednosť aj kolaborujúci predstavitelia Katolíckej cirkvi.  Si pokrstený a nechceš mať s tým nič spoločné? Navrhujeme Ti riešenie – vystúp z Katolíckej cirkvi.

Vysvetlenie-vystúpenie-z-RKC-1

Uvedom si, že predstaviteľom Katolíckej cirkvi stačí, že si pokrstený. Im až tak veľmi nezáleží na tom, že ich ignoruješ, veď si už ich, si pokrstený… Máš jedinú možnosť ako sa od Katolíckej cirkvi dištancovať – vystúpiť z nej, čiže zrealizovaťúkon formálneho odpadnutia od Katolíckej cirkvispojený s „výmazom osobných údajov podľa GDPR“.

Postup-a-vzory-vyplnených-formulárov-vystúpenia-z-RKC

Formulár-žiadosti-1-SR-FIN

Formulár-žiadosti-2-SR-FIN

Formulár-vyhlásenie-SR-FIN

Ako vyzerá dôkaz o zrealizovanom „úkone formálneho odpadnutia od Katolíckej cirkvi“ spojeného  s „výmazom osobných údajov podľa GDPR“?

Nechcete mať nič spoločné s kolaborantmi Matovičovej vlády? Vystúpte z Katolíckej cirkvi.

Rozhodnutie je na Tebe.

SLOBODA A SLÁVA!

12 Odpovedí

 1. Rada čítam Vašu stránku, ale toto sa mi nepáči. Už predchádzajúci článok o kolaborantoch bol hrozný.
  Viem, že niektorí biskupi sa nesprávajú tak, ako by mali, ale to neznamená, že tak robia všetci, že so Zvolenským súhlasia všetci.
  A radiť niekomu, aby vystúpil z cirkvi, môže len agnostik alebo nepriateľ cirkvi. Myslíte aj na to, že ľudia sú veriaci z presvedčenia, že veria Bohu (aj keď majú pochybnosti o niektorých predstaviteľoch cirkvi), že vystúpením z cirkvi človek pácha ťažký hriech a hrozí mu zatratenie???
  Ak ste neveriaci, tak je Vám to asi jedno, ale takéto nabádanie – hlavne po tom, čo Matovič urobil, že najprv zmenil podmienky financovania, aby cirkvi dostali peniaze podľa počtu ľudí, a potom zavrel kostoly, aby oddelil ľudí od sviatostí a od pastierov – je otvorený útok proti cirkvi, a tým aj proti veriacim. Pretože cirkev, to nie sú len biskupi, kňazi, rehoľníci, pápež, cirkev sú všetci pokrstení.
  Ak vy nabádate vystúpiť z cirkvi, idete proti Bohu. A kto ide proti Bohu, rozbije si hlavu o múr.
  Sklamali ste ma!

  1. Som bývalý katolícky disident, ktorý toho pre Katolícku cirkev urobil veľa. Ona neriešila sexuálne zneužívanie mojej dcéry jej katechétom na gymnáziu sv. Uršule v Bratislave. Ona začala boj proti nám a to na úrovni všetkých slovenských biskupov a aj na úrovni jednotlivých dikastérií vo Vatikáne. Cirkev mi otvorila oči. Teraz sama žne to, čo sama zasiala. Je to moja skúsenosť vykúpená stratou vlastného dieťaťa.

   1. Ak je to pravda s Vašou dcérou, tak je to veľmi smutné. Viem, že cirkev často zlyhala, ale takisto urobila veľa dobra. Keby nebolo cirkvi, tak obrazne povedané „dnes lozíme po stromoch“.
    Cirkev nám dala vieru, vydobila mnohé sociálne istoty, vybudovala školstvo a zdravotníctvo, urobila veľmi veľa dobra. Ale stačí zlyhanie jedného kňaza, biskupa, aby sa hneď kydalo na celú cirkev.
    Ak biskup neriešil takéto vážne veci, zlyhal a Boh ho bude za to súdiť. Je mi tú úprimne ľúto, pretože sú to hlboké zranenia, ktoré sa veľmi ťažko a veľmi dlho hoja, aj keď Bohu je všetko možné.
    Čo sa však týka cirkvi, veľakrát sa mi potvrdilo, že „jeden strom v lese, ktorý padá, narobí viac hluku ako 1000 iných, ktoré ticho rastú“. Stačí jeden kňaz homosexuál alebo pedofil, a hneď sa kydá na všetkých. Poznám stovky svätých, obetavých, pokorných kňazov, ale tých nikto nevidí. Všetci pozerajú len na toho jedného, ktorý zlyhal.
    Cirkev je svätá a hriešna zároveň. Je svätá, lebo jej hlavou je Kristus. No zároveň je hriešna, lebo jej členovia sú slabí a hriešni ľudia. My sme cirkev!

    1. Nedá mi nezareagovať. Jediné správne kritérium znie nasledovne: Ak si úprimne veriaci človek, ži presne podľa pravidiel, ktoré vyznávaš. Jednu vec však potrebuje robiť aj takýto človek „zveľaďovať talenty, ktoré dostal“. Ak však nežiješ podľa toho, čo vyznávaš, lepšie by Ti bolo „ak by Ti uviazali na krk mlynský kameň… alebo ak by si sa nebol ani narodil (pozn. týmto slovám by mal každý veriaci rozumieť…)“. Ak si neveriaci, rob a konaj dobro podľa toho, ako to cítiš. Rob to, čo je dobré a správne.

     Katolícka cirkev nepriniesla nám Slovanom nič dobré, ale veľa nám toho vzala. Napr. Cyril a Metod nám nepriniesli ani len písmo, to už sme tu dávno mali (Slovania používali až 4 druhy písma). Naopak, pozrite si Cyrilov Nomokánon – cirkev nám priniesla napr. otrokárstvo, ktoré sme dovtedy nepoznali. Pozrite sa napr. aj na osud Katarov (Albigénci – góji z Alby). Všetci vyhladení Katolíckou cirkvou – muži, ženy, deti… (zdroje hovoria o 1-3 miliónoch mŕtvych – v 13. storočí). Arcibiskup Zvolenský v našom prípade v zmysle Kódexu kánonického prípadu vystupoval voči nám rodičom, ktorí sme podali cirkevnú trestnú žalobu ako cirkevná autorita konajúca v mene Katolíckej cirkvi ako inštitúcie (ide o veľmi ojedinelé prípady, Katolícka cirkev má právo postavené tak, že takmer vždy za všetkými zvrátenosťami stoja jednotlivci, „ktorí zlyhali“ a nie inštitúcia, je to systémové nastavenie, tým sa vždy chránila). V našom prípade nás však poškodila (odoprela práva priznané Kódexom kánonického práva a Ústavou SR) nie jedna osoba, ale inštitúcia.

     Aj som sa osobne snažil žiť to, čomu som úprimne veril. Žijem tak aj naďalej. Zistil som však, že hodnoty, ktoré som žil a žijem nie sú hodnotami uplatňovanými Katolíckou cirkvou. Preto som sa v súlade s týmito hodnotami s Katolíckou cirkvou rozišiel. Moje poznanie, ako bývalého katolíckeho disidenta, je nasledovné: Katolícka cirkev ako inštitúcia bola vždy služobníkom Temnoty. Svetlo vydávala za tmu a tmu za svetlo. Rešpektujem však každého úprimne veriaceho človeka. Nie však tých, čo vodu kážu a víno pijú.

     Týmto uzatváram diskusiu na túto tému.

  2. Vážená pani Noemi!
   Pán,ktorí napísal tento článok,má úplnú pravdu!!a vystúpte z“cirkvi“čo najrýchlejšie!Keby ste čítala Sväté „Božie“Slovo,vedeli by ste presne,kto je Bohom vyvolený a kto sú zatratený!!to je to“poznanie“ducha gramotnosti,že sa vie úplná pravda!a vy žijete v totálnej nevedomsoti a slepote!mali by ste so štúdium Božieho Slova začať čím skôr,ak nechcete ísť do záhuby a zatratenia!V Písme Svätom je všetko spísané!!iba toľko,VATIKáN znamená v hebrejčine:“HADI PRIBITOK“!a ostatné si musíte vyhladať a naštudovať sama,toho je strašne veľa,a takéto štúdium trvá vyše roka!aby ste to aspoň zčasti pochopila!!
   urobte pre seba aspoň to,že vystúpite z HADIEHO PRIBITKU-VATIKANU!
   veľa štastia prajem!!

   1. Vážená pani, vyštudovala som teológiu, takže Vaše rady čítať písmo ma akurát rozosmejú.
    Viem, že cirkev veľakrát zlyhala, ale rovnako urobilo veľa dobra.
    Viem, že mnohí kňazi zlyhali, ale poznám stovky čestných, čistých a svätých kňazov. Ja nie som z tých, ktorými otrasie nejaký škandál, často aj vymyslený – viď prípady sexuálneho zneužívania v USA, z ktorých bolo mnoho vymyslených – kňazom zničili meno, česť, zdravie, a potom sa ukázalo, že kňazov krivo obvinili.
    Ja verím Bohu nie kvôli cirkvi, ale kvôli Bohu, a preto takéto články neuznávam.
    Cirkev potrebuje reformu zvnútra, ale nie takú, akú by si predstavovali jej nepriatelia, ale takú, akú urobil napr. sv. Benedikt alebo sv. František z Assisi. Vlastným obrátením a pokorou.
    Vy od toho máte ďaleko.

    1. môj krstný otec bol jeden z 8 detí pedofilného kňaza, jeho matka ho porodila v 17 r a nikdy nemala vďaka tejto skúsenosti manžela a oporu, živorila sama v hanbe bez muža…takže toľko k vašej ,,svätej,, cirkvi, pani teologička

  3. ak niekto nabada vystupiť z cirkvi , ide proti Bohu?????a to uz ako? co ma Boh spolocne s katolickou cirkvou, okrem toho , ze si Ho cirkev zmonopolizovala?

 2. Ďakujem za článok. Idem vystúpiť ja, moja manželka, všetci v mojej rodine a všetci, ktorí ma požiadajú o pomoc s vystúpením.

 3. Noemi, len 1 otazka. Co vravite na „papezov“ kriz (co nosi na retiazke)?
  Jezis tam ma prekrizene ruky. Viete coho je to symbol? Uplne „nahodne“ sa tak Caputka zdravila s Ursulou, cim dali ostatnym clenom do povedomia, ze Slovakov obetuje. Mimochodom, aj Adolf taky kriz nosil.

  1. Podľa mňa ide o vyobrazenie staroegyptského boha Ozirisa, ktorý mal za manželku Izidu (obaja boli čierni) ako božiu matku (matka syna božieho – Hoora). V prvom tisícročí kresťanstva bol Oziris uctievaný v Európe pod menom Dioníz, prípadne Mitra (podľa lokality). Pozostatkami tohto obdobia sú čierne panny Márie. Pápež sa podľa mňa tak hlási ku kontinuite dnešnej Katolíckej cirkvi, ktorá má svoje počiatky v egyptskom Ozirisovi.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *