Pomáhame a sme na strane ľudí

Živí a mŕtvi 5 – predseda vlády Eduard Heger

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Živí a mŕtvi 5 - predseda vlády Eduard Heger

Dňa 31.10.2021 premiér Eduard Heger v diskusnej relácii „V politike“ nazval všetkých slobodne mysliacich, rozhodujúcich sa a konajúcich ľudí, ktorí v uplynulom týždni nakupovali bez obmedzovania dýchania GRÁZLAMI a VYVRHEĽMI, tými, čo robia VANDALIZMUS. Takto pomenoval aj  štyri živé ľudské bytosti (peter poláček z rodu radomír mária slavien, katarína poláčková z rodu slavien, juraj dobrotka z rodu slavien a matej tomík z rodu samsom slavien), ktoré sa pred  Medzinárodným trestným súdom v Haagu  dňa 4. júla 2021 vyhlásili za  živé ľudské bytosti  („Declaration as a living person from Cestui Qui Vie trust“). Aj oni o 17:12 hod. dňa 27.10.2021, dýchajúc slobodne a bez prekážok, vstúpili, nakupovali a následne boli aj obmedzený na osobnej slobode nielen zamestnancami predajne obchodnej značky LIDL v Prievidzi na Žabníku, ale aj neúplne identifikovanými policajtmi z Obvodného oddelenia PZ v Prievidzi.

Malý významový slovník: GRÁZEL = výtržník, VYVRHEĽ  =  vydedenec, zločinec, VANDALIZMUS = bezohľadné ničenie hodnôt, najmä umeleckých pamiatok, barbarstvo.

V-politike-na-TA3-zo-dna-31102021

Pozri video https://www.ta3.com/relacia/22240/cestovat-alebo-necestovat-dokazeme-este-pocuvat-politikov, 12:00 až 15:08 minúta

Pána predsedu vlády si dovoľujeme upozorniť, že on nie je živou ľudskou bytosťou v zmysle zákona Cestui Que Vie Act z roku 1666, keďže nevykonal  s tým súvisiaci nevyhnutný právny úkon. Vzhľadom na túto skutočnosť  pána predsedu vlády taktiež upozorňujeme, že každá živá bytosť má právo:  „konať, rozhodovať a nariaďovať v mene svojich detí a v mene svojej rodiny.“  Taktiež nariadenia každej živej ľudskej bytosti: „ podliehajú prísnemu a okamžitému vykonávaniu subjektmi /t.j. právnickými, fyzickými osobami, vládnymi, mimovládnymi inštitúciami, firmami finančných skupín a pod./.“

Každé konanie  má svoje následky, s ktorými konajúci musí počítať. Tak je to aj v tomto prípade. Máme za to, že pán predseda vlády SR svojim vyhlásením nielenže  prebral právnu zodpovednosť za uplatňovanie nacistických obchodných praktík obchodnej značky LIDL na Slovensku, ale krytím páchania zločinov proti ľudskosti sám takéto zločiny  (v zmysle čl. 7, ods. 1. písm. h a ods. 2. písm. g Rímskeho štatútu Medzinárodného trestného súdu) spáchal.

Nacistické obchodné praktiky, nezlučujúce sa s Ústavou SR a jej zákonmi, potvrdzuje aj svedectvo, v ktorom predavačka obchodnej značky LIDL odhaľuje pozadie  ústne vydávaných nariadení: Ak niekto nemá rúško, tak ho proste nemusíme obslúžiť. Je to na nás. Je to naše rozhodnutie

Následky vyššie citovaného vyjadrenia predsedu vlády nenechali na seba dlho čakať. Ešte v ten istý deň prišlo v dôsledku aplikovania nacistických obchodných praktík obchodnej značky LIDL, ako aj v dôsledku  vyššie citovaného verejného vyjadrenia predsedu vlády, k spáchaniu ďalších zločinov proti ľudskosti, a to v predajni LIDL – PRIOR Piešťany. Vedúca zmeny s odôvodnením „Vás som videla v televízii“  nariadila pokladníčkam neobslúžiť  dve živé ľudské bytosti (petra poláčka  a katarínu poláčkovú) a to aj napriek tomu, že deň pred tým peter poláček, ako aj ďalší ľudia, nakupovali v uvedenej prevádzke obchodnej značky LIDL slobodne a bez obmedzovania dýchania.

Navyše spoločnosti LIDL Slovenská republika, v.o.s. plynie lehota (uplynie dňa 2.11.2021 o 24:00 hod., teda dnes) vyplývajúca z výzvy skupiny diskriminovaných osôb.

Vyzva-skupiny-diskriminovanych-osob-spolocnosti-Lidl-Slovenska-republika

Bezodkladná asymetrická odpoveď  ďalších slobodne mysliacich, rozhodujúcich sa a konajúcich osôb, ako aj mateja tomíka – ďalšej živej ľudskej bytosti, na seba nenechala dlho čakať. 

Živí a mŕtvi 5 - predseda vlády Eduard Heger

Opäť nasledovala diskriminácia, tento raz aj za asistencie  dvoch, v zmysle Zákona o Policajnom zbore neoznačených hliadok z Obvodného oddelenia PZ v Piešťanoch, dvoch hliadok Mestskej polície Piešťany, ako aj za asistencie výjazdovej skupiny súkromnej bezpečnostnej služby.    

https://www.youtube.com/watch?v=m-TNvFDYAC8
https://www.youtube.com/watch?v=Q_Uqp0oR1js

SLOBODA JE SLÁVA!

Spätný pohľad na páchanie zločinov proti ľudskosti v predajni obchodnej značky LIDL v piešťanskom PRIORE:

12.10.2021

15.10.2021

https://www.youtube.com/watch?v=EbtyK1ghJDM

Spätný pohľad na páchanie zločinov proti ľudskosti v predajni obchodnej značky LIDL v Prievidzi na Žabníku:

9.9.2021

https://www.youtube.com/watch?v=nztp_CDmtJY

27.10.2021

Doplnenie pohľadu na nenásilný prejav slobodného myslenia, rozhodovania sa a konania skupiny cca dvadsiatich osôb  a zadokumentovanie páchania zločinu proti ľudskosti – všimnite si, že zasahujúci príslušníci Policajného zboru SR taktiež nemali kompletné označenie predpísané zákonom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *