Pomáhame a sme na strane ľudí

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Sme vo vojne.

Dňa 27.3.2019 nám nastupujúca prezidentka predostrela svoju víziu o budúcnosti Slovenska:  Mali by sme byť krajinou, kde sa ľudia nebudú báť zomierať.“ 

Dňa 1.10.2020 nám predseda vlády SR oznámil: Sme vo vojne.“.

Dňa 30.10.2020 vláda SR schválila prítomnosť príslušníkov cudzích ozbrojených síl na našom území, aby Ozbrojeným silám SR „pomohli v boji s neviditeľným nepriateľom„.

Obrali Ťa o slobodu pohybu, o slobodu stretávať sa, o slobodu pracovať a podnikať, o slobodu vzdať vďaku Tvojim predkom. Odmietli Ti poskytnúť zdravotnú starostlivosť.  Tvojim deťom odopreli právo na vzdelanie. ZAKÁZALI TI VOĽNE DÝCHAŤ!!!

Áno, je to tak. Mocní tohto sveta sa rozhodli, že máš zomrieť. Rozhodli sa, že vyľudnia našu vlasť a v rámci klimatickej núdze ju osídlia klimatickými utečencami. Tvoja vlasť sa tak stala obeťou ich hybridného útoku.

Majú cieľ a aj plán, ktorý postupne napĺňajú!

Všetky operácie svojho útoku postavili na Tvojom strachu zo smrti. Na jar 2020 začali tento STRACH medzi nami masívne rozširovať. Cez náš strach z nás robia svojich otrokov už vopred odsúdených na smrť. Nedali nám na výber! Sme naozaj vo vojne a všetci máme zomrieť!

Je na Tebe, aby si urobil svoje najdôležitejšie rozhodnutie v živote. Necháš si zobrať slobodu a budeš otrokom? Alebo povstaneš a budeš bojovať za svoju rodinu, za svoje deti, za svoju vlasť?

Zbav sa strachu! Už nemáš čo stratiť!

Rozhodni sa! Je najvyšší čas, aby si sa začal brániť!

SLOBODA A SLÁVA!

2 Odpovede

  1. Dobry den,
    mate pravdu. Sme vo vojne. a je na nas -ludcoch, ako to dopadne. Ci si nechame nasu krajinu zobrat imigrantom, ktori tu nemaju co robit – pokial prichadzaju na nase uzemie iba za ucelom lepsieho zivota bez toho,aby chceli budovat a zveladovat. Mnohi z nich nevedia pisat a citat, tak nie som si ista ich prinosu pre nasu krajinu. Neodmietam docasnu pomoc ludom, ktori ziju v krajinach, kde je vojna. Ak vsetci pochopime, ze ideme podla Agendy 2030 /New world order/ a noty nam vypisuje Karl Schwab, tak budeme vidiet a vediet o cestnosti umyslov aj nasej prezidentky a aj nasich poslancov. Pekny den

  2. Ne viem prečo likvidácia Slovákov.Slovanske národy veľmi trpeli za druhej svetovej vojny,najvac Slovanskych ľudí zomrelo na svete 36 miliónu za druhej svetovej vojny.Co vám Slováci urobili keď chcete ich likvidovať a chcete aby Slovenský štát obsadili a nahradili na miesto Slovákov imgranty.Viete že idete likvidovať čistú rasu ktorá tu bola prvá ako humosapient.Je to neorazne a bestialne od vás.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *