Pomáhame a sme na strane ľudí

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

<strong>VAROVANIE!</strong>

K napísaniu tohto článku ma viedlo identifikovanie veľmi nebezpečnej operácie Vojenského spravodajstva, dúfam, že v jej začiatkoch.  V prípade, ak by táto operácia bola dotiahnutá do konca, tak v jej dôsledku bude zmarených veľmi veľa ľudských životov a na Slovensku by súčasná vláda rozpútala taký teror, na aký sa nezmohol ani Klement Gottwald v 50-tich rokoch minulého storočia. Osobne mi je odporné akékoľvek násilie. Som pacifista a preto preferujem silové, ale zásadne nenásilné metódy, ktoré používal Mahatmá Gándhí. Preto aj bez ohľadu na následky, ktoré mi tento článok prinesie, hlavne v záujme zabráneniu budúceho zmarenia množstva ľudských životov, predkladám verejnosti svoje poznanie. Bude už na voľbe jednotlivcoch, ako s ním naložia.

O čo ide? Pozorne sledujem iniciatívu s názvom Okrúhly stôl. Nemusím so všetkými ich predstavami súhlasiť. Veľa ľudí, ktorí sa v tejto iniciatíve angažujú majú vznešené myšlienky hodné obdivu. Po vykonaní analýzy informácie, ktorú som sa večer 22.9.2022 dozvedel v kontexte ďalšieho poznania, ktoré mám, som dospel k názoru, že Okrúhly stôl je infiltrovaný spravodajskými službami.

O čom bola včerajšia spomínaná informácia. V rámci Okrúhleho stola pracujú odborné sekcie, čo oceňujem. Problémovou sa však ukázala sekcia pre obranu, ktorá podľa tejto informácie združuje vysokých vojenských a policajných dôstojníkov vo výslužbe. Pravdepodobne v dôsledku vyhlásenia čiastočnej mobilizácie Ruskej federácie sa členovia tejto odbornej skupiny rozhodli stretnúť na tajnom mieste, aby hľadali riešenia ako ďalej. V kontexte sprievodných informácií o schopnosti a neschopnosti viesť obranné alebo útočné vojenské operácie v kontexte informácií o aktivitách domobrany, pri samozrejmosti používania násilia, ako aj pri amatérskom sprístupnení takejto informácie neznámym ľuďom,  som si neskôr  v kontexte ďalšieho poznania s hrôzou uvedomil, o čo ide.  

Súčasná vláda má veľké problémy. Najmä veľké obavy z budúcnosti. Je však v nej dosť šialencov, ktorí sa nezastavia pred ničím. Stačí v ľuďoch opäť vyvolať strach z vojny a jej následkov, stačí niekoľko operatívcov na správnych miestach, a proces vytvárania nebezpečnej ozbrojenej a hlavne vlastizradnej skupiny je v plnom prúde (prosím, pamätajte na to, že za určitých okolností za vlastizradu existuje trest smrti). Stačí to správne smerovať a načasovať.  Potom príde k veľkému odhaleniu a zásahu (pravdepodobne aj so zabitými) a represálie, aké si nikto ani nevie dnes predstaviť sa na Slovensku stanú každodennou realitou. Vy, ktorých sa vás to týka, ste naozaj tak naivný? Ste ochotní niesť zodpovednosť za množstvo budúcich zmarených životov? Vy, ktorých podobné myšlienky oslovujú, prosím, zastavte sa kým je čas. Nenaskočte na túto spravodajskú hru. Nepomáhajte vytvárať Matovičovi a Naďovi zámienku na brutálny zásah proti obyvateľom tejto krajiny s cieľom zachovať si svoju moc a svoju beztrestnosť. Násilie prináša iba násilie.  

Prosím, tí čo čítate tento článok, nepodliehajte zbytočne paniku a strachu z toho čo sa teraz deje v Ruskej federácii. Už sme to tu mali aj na začiatku covidterorizmu. Tých 300.000 povolaných vojakov v zálohe stačí iba na posilnenie obrany  súčasného 1000 km frontu v bývalej Ukrajine. Nestačí to na  žiadny ďalší útok. Ak sa konflikt vyhrotí a ktokoľvek použije jadrové zbrane, tak s tým neurobíme nič, tak prečo sa dopredu báť a opäť tak vytvárať priestor pre  Matoviča. Nezabudnite, že ide o vojnu a vojnu vždy na každej strane sprevádzajú dezinformačné operácie a samozrejme aj hrozby na zastrašenie nepriateľa.

Nepochybujem, že konflikt sa bude stupňovať. Ako? To nikto ešte nevie.   Hlavne nech nikto nepodlieha ilúziám, že Ruská federácia napochoduje na Slovensko. Prečo by to robili? Mám s ňou osobnú skúsenosť.  Slovensko Ruskú federáciu v súčasnosti nezaujíma.

Na záver niekoľko prorockých a hlavne aktuálnych viet:

Povedal im aj podobenstvo: „Môže viesť slepý slepého? Nepadnú obaja do jamy?  Žiak nie je nad učiteľa. Aj keď sa všetko naučí, bude ako jeho učiteľ.“ (Lk 6, 39-40)

a

Keby vám vtedy niekto povedal: “Hľa, tu je Mesiáš” alebo: “Tamto je,” neverte. Lebo vystúpia falošní mesiáši a falošní proroci a budú robiť veľké znamenia a zázraky, aby zviedli, ak je to možné, aj vyvolených.  Hľa, hovorím vám to vopred. Keby vám teda povedali: “Hľa, je na púšti,” nevychádzajte; “Hľa, skrýva sa v dome,” neverte. Lebo ako blesk vzíde na východe a vidno ho až po západ, taký bude aj príchod Syna človeka kde bude mŕtvola, tam sa zhromaždia aj orly“. (Mt 24, 23-28)

Vy z obrannej sekcie Okrúhleho stola, ktorí sa máte v blízkej dobe stretnúť na tajnom mieste, zrušte toto stretnutie. Ak chcete diskutovať, vyjdite na svetlo, odhaľte svoju identitu a diskutujte verejne.  

Vy ostatní, prosím, nenechajte sa zviesť a viesť slepými, lebo aj vy spadnete spolu s nimi do jamy. Najskôr použite kritické myslenie, a až potom konajte. Spolupracovať sa dá aj iným a hlavne tvorivým a nenásilným spôsobom, napríklad prostredníctvom platformy https://znovuspolu.com/.

SÁM VOJAK V POLI

2 Odpovede

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *